Wykończenia wnętrz Warszawa – kompleksowa oferta

Zapraszamy Państwa do świata, w którym granice luksusu nie istnieją…

 

Dla wszystkich tych, którzy pragną czegoś więcej, ceniąc ponad wszystko luksus i elegancję, przedstawiamy ofertę V.I.P.

Wyjątkowe aranżacje i ekskluzywne materiały najwyższej jakości w połączeniu z perfekcją wykończenia, sprawią, że Wasze wnętrza staną się niepowtarzalną oazą ekstrawagancji i luksusu.

Pan Leszek, nasz specjalista od niecodziennych wyzwań, posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie w realizacjach tego typu projektów. Granice jego możliwości zaczynają się znacznie wyżej, niż kończą się oczekiwania większości klientów, a jakość i precyzja jego pracy wymyka się najwyższym standardom, zostawiając daleko w tyle to, co większość ludzi uznaje za luksus. Łączymy ze sobą wszelkie odmiany kamienia, drewna, betonu architektonicznego, światła oraz najwyższej jakości glazury, a wszystko to w dowolnych formach i aranżacjach, spełniających nawet te najbardziej niezwykłe oczekiwania naszych klientów. Inkrustacje metalami, w tym półszlachetnymi, są już tylko dopełnieniem naszej oferty V.I.P.

Poniżej przedstawiamy przykłady realizacji ekskluzywnych apartamentów, łazienek oraz całych willi.

Przesuwamy granice luksusu. Dla Ciebie…

Luksusowe wykończenia wnętrz – czyli jakie dokładnie?

Luksusowe wykończenia wnętrz to dziś symbol elegancji i prestiżu. W obecnych czasach dla wielu Klientów luksus oznacza wykorzystanie nowoczesnych, drogich i solidnych materiałów, wysokiej klasy systemy wentylacji czy zaawansowaną elektrykę. Wnętrza wykończone w tym standardzie poza zastosowaniem ekskluzywnych, naturalnych materiałów, mają też wiele systemów z zakresu smart home. Przestrzenie luksusowe zwykle wyróżniają się rozbudowaną funkcją i niestandardową przestrzenią – pokoje kominkowe, strefa domowego SPA czy basen.

Mówiąc o luksusowych wnętrzach, nie możemy też pominąć najczęstszego wyboru Klientów – drewna lub kamienia jako materiału na podłogę. Ściany z kolei tworzą fakturę, która wpływa na odbiór wnętrza. Zwykle stosuje się takie okładziny, jak fornirowane płyty z kamienia, skórzane panele czy drewniane profile sztukaterii. Na ekskluzywny charakter wnętrza wpływa też jego wykonanie oraz troska o najmniejsze detale. Dlatego jako zespół profesjonalistów dbamy o takie szczegóły, jak łączenia płyt gk, dobór odpowiednich materiałów itd. Wykorzystujemy szlachetne produkty w postaci fornirów, wykończenia w drewnie czy kamieniu.

Czy luksusowe wykończenia wnętrz są drogie?

Wykończenia wnętrz w stylu luksusowym nie mają określonej ceny. Koszty zależą głównie od wymagań Klienta oraz materiałów, jakie wybierze. W Golden Investment zawsze wspólnie ustalamy kosztorys na pierwszym spotkaniu, aby dopasować możliwości projektowe do wymagań naszego inwestora. Wbrew pozorom luksusowe wnętrze nie musi być jednak kosztowne. Poza tym luksusowego wnętrza nie stworzy się tylko zasobnością portfela – wymaga to wyobraźni, znajomości materiałów, umiejętności oraz odpowiedniego połączenia ich ze sobą.

Bardzo dobrze wiemy, że nie jest sztuką stworzenie wnętrza, które wygląda jak z katalogu. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak nadanie pomieszczeniom duszy, dzięki czemu właściciele będą czuć się w nich komfortowo i intymnie. Dobór do siebie materiałów wykończenia, oświetlenia czy wyposażenia stanowi receptę na luksusową aranżację wnętrza. Nasze ekskluzywne realizacje nie ograniczają się wyłącznie do jednej stylistyki, ale są bardzo różnorodne i oryginalne.

Co wyróżnia kompleksowe wykończenia wnętrz Golden Investment?

Kompleksowe wykończenia wnętrz luksusowych na terenie Warszawy to nasza specjalność. Zajmujemy się pracami budowlano-remontowymi, malowaniem ścian czy wykonywaniem instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Jesteśmy grupą specjalistów, która dopasowuje się do indywidualnych wymagań Klienta. Znajdujemy też zawsze dla nich optymalnie dobrane rozwiązania z zakresu wykończenia wnętrz i ich aranżacji. Wykonujemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne projekty luksusowych pomieszczeń. Poza tym, oprócz wykończenia wnętrz, zajmujemy się też różnorodnymi remontami, pracami związanymi z budową, rozbudową czy wykończeniem luksusowych willi, domów, mieszkań, gabinetów czy obiektów użyteczności publicznej. Zawsze jednak zapewniamy kompleksowy zakres usług.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami luksusowych wnętrz w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w pracy wykończeniowej oraz zdobyte umiejętności pozwalają nam wykonywać swoje zadania na wysokim poziomie.

Galeria APARTAMENTY