CENNIK

CENNIK

Każdy kto planuje remont domu czy mieszkania chciałby aby koszty remontu były możliwie jak najniższe, jednocześnie nie tracąc na jakości wykonanych usług. Nasza firma jest gwarancją rzetelnie wykonanego remontu w możliwie najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług z podziałem na ich rodzaje.

Wykonujemy nawet najmniejsze usługi remontowe, takie jak malowanie, tynkowanie, układanie płytek na podłogach i ścianach, układanie paneli podłogowych, stawianie ścianek działowych karton-gips i wiele innych. Świadczymy też usługi w zakresie instalacji elektrycznych i hydraulicznych, ociepleń budynków i elewacji. Pełną ofertę znajdziesz w zakładce OFERTA.

 

Sprawdź i przekonaj się, że w Warszawie i jej okolicach nie mamy sobie równych jeśli chodzi o koszty usług remontowych. Oczywiście z zachowaniem najwyższej jakości.

Poniższy cennik jest cennikiem wyjściowym i nie stanowi on oferty handlowej. Każda usługa wymaga indywidualnej kalkulacji. Dlatego ceny te mogą ulec zmianie. Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich podatek VAT.