Budowa domów jednorodzinnych – Warszawa

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych od podstaw. Na życzenie Klienta możemy doprowadzić budynek do stanu surowego otwartego, stanu surowego zamkniętego lub wykończyć go pod klucz. Posiadamy ośmiu wykwalifikowanych pracowników budowlanych, wśród których są wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Pan Kazimierz – kierownik budów – dopilnuje aby Wasz dom zbudowany został zgodnie projektem, obowiązującymi normami i należytą dokładnością. Natomiast pan Hubert, posiadający wszelkie uprawnienia w zakresie montażu instalacji elektrycznych i hydraulicznych sprawi, że Wasz dom stanie się bezpieczną oazą dla całej rodziny przez długie lata. W ramach oferowanych przez nas usług wykonujemy elewacje domów wraz z ociepleniem, wykonujemy też podbitkę, zabudowy, więźby dachowe i układamy dachówkę. Montujemy również instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i grzewcze.

PERFEKCJA

W KAŻDYM CALU

POD KLUCZ...

Jak przebiega budowa domu jednorodzinnego?

Budowę domu można rozpocząć dopiero po dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu pozwolenia. Następnie przygotowujemy fundamenty po budynek, wylewając je dobrej jakości betonem. Na tym etapie wykonujemy także drenaż domu i izolację pionową, czyli elementy zabezpieczające przed naporem wody. Po przygotowaniu fundamentów wznosimy ściany działowe i nośne, montujemy stropy i kominy, a także budujemy schody (jeśli są one uwzględnione w projekcie). Montujemy również całą konstrukcję dachu, wraz z pokryciem i właściwą obróbką. Ten pierwszy etap budowy domu, nazywa się stanem surowym otwartym. Stan surowy zamknięty obejmuje wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej (również drzwi balkonowe). Ponadto montujemy drzwi zewnętrzne i bramę garażową. Następnie przystępujemy do wykończenia tarasu i wykonania elewacji całego budynku. Budowa domu może trwać cały rok, ale w okresie wiosenno-letnim warunki najbardziej sprzyjają temu, aby poszczególne substancje spajały się ze sobą i szybko wyschły. Zimą można natomiast wykańczać wnętrza.

Dlaczego warto zlecić nam budowę domów?

Budowa domów w Warszawie przez naszą firmę Golden Investment to kompleksowy proces, do którego przykładamy ogromną uwagę. Dbamy, aby domy, jakie wykonujemy, były trwałe, bezpieczne i zgodne ze sztuką budowlaną. Dlatego nasi Klienci mogą liczyć na pomoc już przy wybieraniu działki czy projektu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firmy czy większych przedsiębiorstw. Dopasowujemy się również do finansowych możliwości Klientów.

Co oferujemy w ramach budowy domów w Warszawie?

Jako fachowcy w swojej dziedzinie proponujemy m.in.:

  • montaż zabudów karton/ gips,
  • wykonanie wylewek,
  • malowanie,
  • tynkowanie,
  • układanie glazury czy terakoty,
  • układanie gresu,
  • hydraulikę,
  • elektrykę,
  • tynki artystyczne,
  • luksusowe wykończenie wnętrz V.I.P..

Zlecając nam kompleksową budowę domów, Klient nie musi martwić się jej organizacją, zamawianiem materiałów, szukaniem podwykonawców czy specjalistów. Taki sposób inwestycji zapewnia też ciągłość i płynność prowadzonych prac. Gwarantujemy właściwą i precyzyjną koordynację całego procesu, zatrudniamy fachowców, którzy dbają o to, aby na budowie nie było przestojów czy opóźnień. Warto też pamiętać o tym, że jako firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem mamy o wiele większe możliwości w zakresie negocjowania cen materiałów. Poza tym decydując się na współpracę z nami, nasi Klienci zyskują możliwość dostępu do produktów w niższej stawce podatku VAT – 8%.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy, która pomoże Ci kompleksowo wybudować dom, to świetnie trafiłeś! W Golden Investment rzetelnie podchodzimy do swoich zadań.